Skip to main content

Family House Polska

Indywidualne szkolenia dla agentów.

Indywidualne szkolenia dla agentów nieruchomości to ogromna dawka wiedzy dla osób stawiających pierwsze kroki w branży jak również osób chcących podnieść swoje kwalifikacje w zawodzie. Wraz ze wzrostem zainteresowania pracą w nieruchomościach rośnie poziom konkurencji.

Chcąc dorównać innym musimy podnosić swoje kompetencje i umiejętności, aby nie wypaść z rynku. Dzięki temu szkoleniu dowiesz się jak skutecznie łączyć pracę agenta nieruchomości z życiem prywatnym. Zrobimy wszystko, aby praca zamieniła się w pasję. Nauczymy Cię wszystkiego co niezbędne do działania oraz przeprowadzimy przez wiele procesów związanych z branżą nieruchomości.

Poza częścią teoretyczną i praktyczną, gwarantujemy, że przekażemy Ci pozytywna dawkę naładowaną energią, radością, motywacją, umiejętnością radzenia sobie w „gorszych dniach” że stresem i trudnym klientem.

Tak jak sportowiec potrzebuje odnowy biologicznej, tak Ty potrzebujesz odnowy psychologiczno-duchowo-teoretyczno-praktycznej. Wiemy, że tak jest, ponieważ przeszliśmy przez każdy etap i szczebel zawodowy w branży nieruchomości.

Lokalizacje