Skip to main content

Od dewelopera

Odkryj piękne i przestronne mieszkania prosto od dewelopera.

Apartamenty Konopnickiej

Apartamenty powstają u zbiegu ulic Mickiewicza i Konopnickiej w Skarżysku-Kamiennej. Do Twojej dyspozycji będą dwa wielorodzinne budynki zlokalizowane w samym sercu miasta. Mogą Państwo wybrać spośród apartamentów o różnej konfiguracji. Od 2-pokojowego mieszkania z własnym ogródkiem i tarasem po 4-pokojowe z tarasem i widokiem na miasto. Zróżnicowany metraż i liczba pomieszczeń (mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe) pozwala w pełni dostosować rozkład do potrzeb i oczekiwań.

Żeromskiego Street 52

Apartamenty powstają u zbiegu ulic Mickiewicza i Konopnickiej w Skarżysku-Kamiennej. Do Twojej dyspozycji będą dwa wielorodzinne budynki zlokalizowane w samym sercu miasta.

Mogą Państwo wybrać spośród apartamentów o różnej konfiguracji. Od 2-pokojowego mieszkania z własnym ogródkiem i tarasem po 4-pokojowe z tarasem i widokiem na miasto. 

Apartamenty Żeromskiego

Miła i cicha okolica, a jednocześnie bliskość zadbanej zieleni kameralnego Parku Miejskiego. W bezpiecznym dystansie od hałasu najruchliwszych arterii komunikacyjnych. W otoczeniu niemal wszystkiego, co jest potrzebne dla mieszkańca do funkcjonowania, punktów usługowych, placówek kulturalnych, szkół, urzędów, lokali gastronomicznych…