Skip to main content
Skarżysko – Kamienna

Apartamenty Żeromskiego

Miła i cicha okolica, a jednocześnie bliskość zadbanej zieleni kameralnego Parku Miejskiego. W bezpiecznym dystansie od hałasu najruchliwszych arterii komunikacyjnych. W otoczeniu niemal wszystkiego, co jest potrzebne dla mieszkańca do funkcjonowania, punktów usługowych, placówek kulturalnych, szkół, urzędów, lokali gastronomicznych.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Żeromskiego jest najlepsza z możliwych. Ulica Żeromskiego to niemal geograficzny środek Skarżyska. To gwarancja bliskości wszelkich urzędów, sklepów i galerii handlowych, punktów usługowych i gastronomicznych, a także placówek kulturalnych i oświatowych.

Okolica Apartamentów Żeromskiego  to strefa, w której można znaleźć większość niezbędnych do życia udogodnień. Pomimo centralnego położenia, inwestycja Apartamenty Żeromskiego usytuowana jest nieco na uboczu miejskiego zgiełku.

Inwestycja Apartamenty Żeromskiego to elegancki budynek mieszkalny, idealnie wkomponowany w charakter zabudowy okolicy. O wysokim standardzie obiektu świadczy wiele cech, a już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę finezyjna estetyka projektu z bogactwem detali. Wszystkie mieszkania będą posiadać kameralne balkony lub przestronne tarasy zwieńczone stylowymi balustradami. Niektóre z mieszkań będą miały dostęp do prywatnych ogródków. Wszystkie wewnętrzne części wspólne, czyli klatki schodowe oraz korytarze wykonane będą w najwyższej klasie estetyki oraz dokładności.

Do dyspozycji lokatorów przewidziany został garaż podziemny na 18 miejsc parkingowych, a także 13 komórek lokatorskich, jako indywidualne pomieszczenia gospodarcze. W budynku zainstalowana zostanie cichobieżna winda najnowszej generacji, firmy KONE. W budynku będzie funkcjonować całodobowy monitoring, który zapewni bezpieczeństwo lokatorów.

 • Termin oddania
  Maj, 2023
 • Ilość lokali
  23 mieszkania
 • Rozmiar
  od 35 m2 do 65 m2
 • Miasto
  Skarżysko – Kamienna
 • Ulica
  Stefana Żeromskiego

Apartamenty Żeromskiego

Mieszkania