Skip to main content

Nasze biura

Biura Family House zawsze blisko Ciebie

Nasze stacjonarne biura nieruchomości znajdziecie w dwóch największych miastach województwa Świętokrzyskiego, w Kielcach oraz Skarżysku – Kamiennej.
Odwiedzając nas w jednej z dwóch placówek z pewnością znajdziesz odpowiedzi na pytania związane z branżą nieruchomości. Jeśli więc potrzebujesz pomocy w sprzedaży, zakupie lub najmie nieruchomości nasze drzwi są dla Ciebie szeroko otwarte.

Family House Polska

Biuro Kielce

Biuro nieruchomości Family House w Kielcach mieści się przy ul. Warszawskiej. Spotkasz nas w nim od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. 

Poznaj nasz kielecki zespół
Family House Polska.

Osoby wchodzące w skład biura Family House w Kielcach to najlepsi profesjonaliści w branży nieruchomości. Każdy agent ma wieloletnie doświadczenie na rynku świętokrzyskim, dzięki czemu świetnie zna potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Filip Dziewięcki

CEO & Agent

Natalia Dziewięcka
CEO & Architekt
Maria Leszczyłowska

Doradca ds. nieruchomości

Jowita Dziwirek

Doradca ds. nieruchomości

Olga Pronina Agent Nieruchomości
Olga Pronina

Doradca ds. nieruchomości

Kamil Mietelski

Doradca ds. nieruchomości

Biuro Family House
Skarżysko – Kamienna

Nasze biuro nieruchomości w Skarżysku Kamiennej znajduje się na I piętrze w budynku Panoramy przy Al. Piłsudskiego 36. Możesz nas tu znaleźć od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.
Z przyjemnością porozmawiamy o tym czego potrzebujesz.

Zespół Family House Skarżysko – Kam.

Zespół biura Family House w Skarżysku – Kamiennej tworzą jedni z najzdolniejszych agentów nieruchomości w województwie. To młody lecz doświadczony team, który doskonale rozumie zmieniający się rynek nieruchomości i jest na bieżąco z trendami panującymi w branży. 

Ewa Wudarczyk

Ekspert ds. nieruchomosci

Łukasz Świat
Ekspert ds. nieruchomosci
Marta Majchrzycka – Kucfir
Doradca ds. nieruchomości