Skip to main content

Oferta Family House

Nasze usługi

Stoisz przed ważną, życiową decyzją? Pozwól, że pomożemy Ci podjąć tę właściwą. bez względu na to, jakie są Twoje aktualne plany, zrobimy wszystko co konieczne, że w sprawach nieruchomości będziesz czuł się komfortowo i bezpiecznie.
Sprawdź, co dokładnie możemy Ci zaoferować.

Wybierz usługę
dopasowaną do Twoich potrzeb


Sprzedaż nieruchomości
Nasza szyta na miarę strategia marketingowa to klucz do Twojego sukcesu. Do promocji nieruchomości wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia marketingowe. O Twój sukces zadbają najlepsi agenci nieruchomości w regionie. Naszym celem jest odciążenie Cię od zajmowania się sprzedażą oraz szybka, bezpieczna i korzystna sprzedaż Twojej nieruchomości. Pozwól nam zająć się sprzedażą, a Ty ciesz się wolnym czasem. 
Zarządzanie najmem

Interesuje Cię stały dochód i pełna kontrola nad wynajmem Twojej nieruchomości przy minimalnym zaangażowaniu swojego czasu? Pozwól, że się tym zajmiemy od początku do końca.
Nasi agenci profesjonalnie i z największą dbałością zajmą się promocją Twojej własności, aby szybko znaleźć sprawdzonego i pewnego najemcę, o którego nie będziesz musiał się martwic. My zajmiemy się stroną praktyczną, Ty ciesz się wolnym czasem i rób to co lubisz.

Zakup nieruchomości

Poznajesz kogoś nowego. Twoja rodzina powiększa się o nowego członka. Przeprowadzasz się do nowego miasta, aby objąć wymarzone stanowisko. Planujesz rozwój swojego biznesu. Życie przynosi nam wiele niespodzianek. Bez względu na to od jak dawna planujesz zakup nieruchomości możesz być pewny, że wystarczy, że opowiesz nam o sobie, a my znajdziemy dla Ciebie taką nieruchomość, jakiej aktualnie potrzebujesz.

Doradztwo finansowe

Poszukujesz środków finansowych na zakup nieruchomości? Musisz wiedzieć, że od tej decyzji zależy nie tylko Twoja najbliższa przyszłość, lecz nawet 10, 20 lub 30 najbliższych lat Twojego życia. To bardzo trudna i ważna decyzja. U nas porównasz ofertę kilkunastu najlepszych krajowych banków i z przyjemnością doradzimy Ci wybór tej, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. 

Wynajem nieruchomości

Poszukiwania mieszkania, domu lub lokalu do wynajęcia to dla Ciebie prawdziwy labirynt? Z naszym biurem jest to prostsze niż kiedykolwiek. Jeśli nie odnajdziesz w naszej bazie odpowiedniego lokum, dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć dla Ciebie ofertę, na jaką czekasz. Nie musisz się o nic martwić. Przedstawimy Ci pełną ofertę bez ukrytych kosztów i dopilnujemy, aby wynajem był prosty i przejrzysty.

Projektowanie wnętrz

Marzysz o stylowym, przytulnym i wygodnym wnętrzu? Twoje biuro ma być nowoczesne, przestronne i jasne?  A może planujesz zmianę otoczenia i chcesz podnieść standard sprzedawanej nieruchomości? Są tysiące powodów, dla których decydujesz się na remont. Jeśli to czytasz, to znaczy, że trafiłeś do właściwego miejsca. Wspólnie zaplanujemy i stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt i wizualizację Twojego wnętrza oraz zajmiemy się jego wykończeniem w standardzie premium pod klucz.

Indywidualne szkolenia agentów nieruchomości

Indywidualne szkolenia dla agentów nieruchomości to ogromna dawka wiedzy dla osób stawiających pierwsze kroki w branży jak również osób chcących podnieść swoje kwalifikacje w zawodzie. Wraz ze wzrostem zainteresowania pracą w nieruchomościach rośnie poziom konkurencji. Chcąc dorównać innym musimy podnosić swoje kompetencje i umiejętności, aby nie wypaść z rynku. 

Dekorowanie wnętrz

Wnętrza naszych mieszkań domów oraz biur od czasu do czasu potrzebują odświeżenia i zmiany. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że projektowanie i aranżacja wnętrz to czasochłonne i trudne zadanie dla kogoś kto się tym nie zajmuje na co dzień. Dlatego na życzenie klienta przygotujemy koncepcję układu funkcjonalnego wnętrza, wizualizacje wnętrz, szczegółowy spis elementów wyposażenia wnętrz, wraz z ceną oraz namiarami na dystrybutorów oraz zaoferujemy rozwiązania, które pomogą sfinalizować inwestycję.