Skip to main content

W kilku słowach o nas

Jesteśmy liderem
branży nieruchomości w regionie.

Biuro Nieruchomości Family House tworzą profesjonalni agenci nieruchomości, którzy pomogą Ci sprzedać, kupić lub wynająć dom, mieszkanie lub działkę.
Nasze biuro świadczy usługi na terenie Kielc, Skarżyska – Kam. i całego województwa Świętokrzyskiego.
Co wyróżnia Family House na tle innych biur nieruchomości to indywidualne podejście do klienta, innowacyjne metody prezentacji nieruchomości oraz młody, doświadczony i dynamicznie rozwijający się zespół ludzi, którzy od lat prężnie działają na rynku nieruchomości w Twojej okolicy. Jeśli szukasz profesjonalnego biura nieruchomości ze świeżym podejściem to dobrze trafiłeś. Nasze działania opieramy na wzajemnym zaufaniu i doświadczeniu. Zapraszamy do współpracy!

Misja – czyli po co to wszystko?

W Family House pomagamy w podejmowaniu odpwoiednich i ważnych decyzji na rynku nieruchomości. Niezależnie od tego, kim jesteś i co planujesz – zakup, sprzedaż czy wynajem – chcemy, żebyś czuł się bezpiecznie. Wiemy, że to jedna z najważniejszych decyzji w Twoim życiu.

Poszukujesz nieruchomości? Pomożemy Ci znaleźć tą wymarzoną. Masz w planach zmianę, zrobimy co w naszej mocy, aby była dla Ciebie korzystna. Chcesz inwestować? Zadbamy o to, abyś robił to bezpiecznie i z zyskiem, a wolny czas poświęć czas na to, co dla Ciebie jest najważniejsze. Jesteśmy przekonani, że ciągły rozwój i innowacje przekładają się na korzyści zarówno dla nas jak i klienta. Nasze działania są szybkie, precyzyjne i skuteczne po to, aby jako profesjonaliści spełnić Twoje wymagania.  

Nasza wizja

Wierzymy, że dzięki ciężkiej pracy jesteśmy w stanie zrobić wszystko. Bezustannie uczymy się szkolimy i rozwijamy nasze zdolności, aby być na bieżąco z zachodzącymi zmianami i wprowadzać innowacje na rynek nieruchomości.

Od samego początku naszej działalności pragniemy stać się firmą, z którą przeprowadzane transakcje będą w 100% przejrzyste, bezpieczne, komfortowe i korzystne dla klienta. Dążymy do tego, abyś myśląc o zaufanym i gwarantującym sukces agencie nieruchomości wiedział, że można na nas liczyć. W razie potrzeby będziemy Twoim przewodnikiem, doradcą i przyjacielem w świecie nieruchomości.

Nasz zespół

Zespół Family House Polska tworzą profesjonalni agenci nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem. To innowacyjne, nowoczesne i przede wszystkim stworzone z pasją biuro nieruchomości, w którym największą wartością są dla nas zadowoleni klienci. 

Jowita Dziwirek

Doradca ds. nieruchomości

Kinga Jamrożek

Doradca ds. nieruchomości

Olga Pronina

Doradca ds. nieruchomości

Kamil Mietelski

Doradca ds. nieruchomości
Zespół Family House Polska
Umów się na spotkanie

+48 722 260 893

Godziny otwarcia

Pon- Pt.: 9:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne

Biuro Kielce

Warszawska 214/3,
25-315 Kielce

Biuro Skarżysko

Rejowska 99/307,
26-110 Skarżysko-Kamienna

Biuro Szydłowiec

ul. Radomska 2,
26-500 Szydłowiec